Projekty współfinansowane ze środków UE

Konferencja LT-PL-RU

 

 Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku wraz z Partnerami projektu LT-PL-RU 2007-2013 ma przyjemność zaprosić na konferencję pn.

„Współpraca w celu podniesienia bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców rosyjsko-litewsko-polskiego obszaru przygranicznego”

która odbędzie się w dniu 25 stycznia 2013 r. w Hotelu Cristal w Białymstoku.

Celem konferencji jest przedstawienie działań podejmowanych przez szpitale z Województwa Podlaskiego, Obwodu Kaliningradzkiego oraz Litwy mających na celu podniesienie jakości świadczonych usług medycznych oraz nawiązanie współpracy medycznej na polsko-litewsko-rosyjskim obszarze przygranicznym.

Konferencja inauguruje projekt wdrażany przez szpitale w Białymstoku, Suwałkach, Marijampolu, Taurogach, Sowietsku i Czerniachowsku w ramach Programu Współpracy Transgranicznej EISP Litwa-Polska-Rosja 2007-2013. Projekt ma na celu podniesienie jakości usług medycznych świadczonych przez partnerskie szpitale, zabezpieczenie dostępu do usług medycznych dla mieszkańców wskazanych obszarów oraz nawiązanie współpracy w zakresie telemedycyny.

Szczegółowy program wydarzenia do pobrania poniżej.

W celu uzyskania informacji na temat konferencji proszę o kontakt z Panią Edytą Prytułą, tel. +48 85 748 85 42, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Białystok, 14 stycznia 2013 r.

 


Dokumenty do pobrania:


© 2017 SP ZOZ Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku.

Szukaj